AcasăIACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Profil de firmă

IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI 10231657 · IF · Reg. Com. F22/98/1998 · din 1998

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F22/98/1998

📍 Aleea ROZELOR 14, Municipiul Iaşi

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

XANTHOS SRL

LEONTE MARICICA AF

AWAD CARMEN AF

BEST FOOD SRL

CAZACU AUREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

EXOANA SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
Formă juridică: IF
Sediu: Aleea ROZELOR 14, Municipiul Iaşi
Nr. Reg. Com.: F22/98/1998
CUI: 10231657

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
Unde este sediul IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Sediul social al IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este în Aleea ROZELOR 14, Municipiul Iaşi.

Care este CUI-ul IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 10231657, iar numărul de la Registrul Comerțului este F22/98/1998.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru IACOB IONEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii