AcasăPAUL AND IOAN COMPANY SRL

Profil de firmă

PAUL AND IOAN COMPANY SRL

CUI 10887504 · SRL · Reg. Com. J40/6928/1998 · din 1998

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/6928/1998

📍 Str. Doamna Ghica 6, Bucureşti Sectorul 2

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

TRANDAFIR CONSTANTIN AF

SMART COMSERVEXIM SRL

CALISTA SERVICES SRL

2 D DESIGN SRL

YUNYOU IMPEX SRL

HEPING IMPEX SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PAUL AND IOAN COMPANY SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PAUL AND IOAN COMPANY SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Doamna Ghica 6, Bucureşti Sectorul 2
Nr. Reg. Com.: J40/6928/1998
CUI: 10887504

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PAUL AND IOAN COMPANY SRL
Unde este sediul PAUL AND IOAN COMPANY SRL?

Sediul social al PAUL AND IOAN COMPANY SRL este în Str. Doamna Ghica 6, Bucureşti Sectorul 2.

Care este CUI-ul PAUL AND IOAN COMPANY SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al PAUL AND IOAN COMPANY SRL este 10887504, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/6928/1998.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PAUL AND IOAN COMPANY SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii