AcasăClujAVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA

Profil de firmă

AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA

CUI 11094604 · Cluj-Napoca, Cluj · din 1998

📍 Somesului 15-17, Cluj-Napoca

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA
Sediu: Somesului 15-17, Cluj-Napoca, Cluj
CUI: 11094604

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA
Unde este sediul AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA?

Sediul social al AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA este în Somesului 15-17, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA?

CUI-ul (codul fiscal) al AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA este 11094604.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru AVOCAT STAGIAR CHIOREAN ANCA IOANA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii