AcasăTAMAS GHEORGHE LIVIU AF

Profil de firmă

TAMAS GHEORGHE LIVIU AF

CUI 12310250 · AF · Reg. Com. F24/236/2000 · din 2000

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F24/236/2000

📍 126, Sat Cetatele, Comuna Şişeşti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești TAMAS GHEORGHE LIVIU AF? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

TAMAS GHEORGHE LIVIU AF
Formă juridică: AF
Sediu: 126, Sat Cetatele, Comuna Şişeşti
Nr. Reg. Com.: F24/236/2000
CUI: 12310250

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre TAMAS GHEORGHE LIVIU AF
Unde este sediul TAMAS GHEORGHE LIVIU AF?

Sediul social al TAMAS GHEORGHE LIVIU AF este în 126, Sat Cetatele, Comuna Şişeşti.

Care este CUI-ul TAMAS GHEORGHE LIVIU AF?

CUI-ul (codul fiscal) al TAMAS GHEORGHE LIVIU AF este 12310250, iar numărul de la Registrul Comerțului este F24/236/2000.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru TAMAS GHEORGHE LIVIU AF

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii