AcasăSibiuASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.

Profil de firmă

ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.

CUI 12692843 · Tălmaciu, Sibiu · din 2022

📍 Textiliștilor 17, Tălmaciu

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA CASA DE AJUTOR RECIPROC ROMANOFIR TALMACIU

ASOCIATIA SENIORILOR TALMACENI

ASOCIATIA DAR DE VIATA TALMACIU

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.
Sediu: Textiliștilor 17, Tălmaciu, Sibiu
CUI: 12692843

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.
Unde este sediul ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.?

Sediul social al ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S. este în Textiliștilor 17, Tălmaciu, Sibiu.

Care este CUI-ul ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S. este 12692843.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA ROMANOFIR TALMACIU P.A.S.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii