AcasăGalațiPAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI

Profil de firmă

PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI

CUI 13670380 · Tămăoani, Galați · din 2001

📍 Tămăoani, Tămăoani

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

MUSTATA GHEORGHE - ASF

TUDORACHE IOANA - ASF

ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII "TAMAOANI PLOT SPP9"

ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII "TAMAOANI PLOT SRP/SPP 6"

ASOCIATIA PROTECTIA ANIMALELOR MUSETTE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI
Sediu: Tămăoani, Tămăoani, Galați
CUI: 13670380

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI
Unde este sediul PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI?

Sediul social al PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI este în Tămăoani, Tămăoani, Galați.

Care este CUI-ul PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI?

CUI-ul (codul fiscal) al PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI este 13670380.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PAROHIA SF.GHEORGHE TAMAOANI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii