AcasăPrahovaFUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN

Profil de firmă

FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN

CUI 13738248 · Ploiești, Prahova · din 2017

📍 Eroilor 14, Ploiești

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIAȚIA NOELIA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FUNDATIA PENTRU COPII...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN
Sediu: Eroilor 14, Ploiești, Prahova
CUI: 13738248

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN
Unde este sediul FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN?

Sediul social al FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN este în Eroilor 14, Ploiești, Prahova.

Care este CUI-ul FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN?

CUI-ul (codul fiscal) al FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN este 13738248.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FUNDATIA PENTRU COPII AUTISTI OCTAVIAN

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii