AcasăDoljINSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA

Profil de firmă

INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA

CUI 13743872 · Craiova, Dolj · din 2013

📍 Vasile Alecsandri 20, Craiova

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești INSTITUTUL DE MEDICINA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA
Sediu: Vasile Alecsandri 20, Craiova, Dolj
CUI: 13743872

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA
Unde este sediul INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA?

Sediul social al INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA este în Vasile Alecsandri 20, Craiova, Dolj.

Care este CUI-ul INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA?

CUI-ul (codul fiscal) al INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA este 13743872.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii