AcasăBacăuASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ

Profil de firmă

ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ

CUI 13960359 · Slănic Moldova, Bacău · din 2021

📍 Nicolae Bălcescu 18, Slănic Moldova

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ
Sediu: Nicolae Bălcescu 18, Slănic Moldova, Bacău
CUI: 13960359

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ
Unde este sediul ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ?

Sediul social al ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ este în Nicolae Bălcescu 18, Slănic Moldova, Bacău.

Care este CUI-ul ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ este 13960359.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA "CAMINUL ARTELOR" AFJ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii