AcasăCovasnaBALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA

Profil de firmă

BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA

CUI 14032606 · AF · Reg. Com. F14/119/2001 · Sat Sânzieni, Comuna Sânzieni, Covasna · din 2001

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F14/119/2001

📍 SANZIENI 440, Sat Sânzieni, Comuna Sânzieni

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA
Formă juridică: AF
Sediu: SANZIENI 440, Sat Sânzieni, Comuna Sânzieni, Covasna
Nr. Reg. Com.: F14/119/2001
CUI: 14032606

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA
Unde este sediul BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA?

Sediul social al BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA este în SANZIENI 440, Sat Sânzieni, Comuna Sânzieni, Covasna.

Care este CUI-ul BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA?

CUI-ul (codul fiscal) al BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA este 14032606, iar numărul de la Registrul Comerțului este F14/119/2001.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BALOGH LASZLO ASOCIATIE FAMILIALA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii