AcasăHarghitaASOCIATIE FAMILIALA SANDOR

Profil de firmă

ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR

CUI 14226670 · AF · Reg. Com. F19/459/2003 · Sat Corund, Comuna Corund, Harghita · din 2003

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F19/459/2003

📍 1152, Sat Corund, Comuna Corund

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

KOSZTA VINCZE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

ACTIVITATE INDEPENDENTA SANDOR LEVENTE

ACTIVITATE INDEPENDENTA SANDOR ILONA

ARTIZONA IMPEX SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR
Formă juridică: AF
Sediu: 1152, Sat Corund, Comuna Corund, Harghita
Nr. Reg. Com.: F19/459/2003
CUI: 14226670

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR
Unde este sediul ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR?

Sediul social al ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR este în 1152, Sat Corund, Comuna Corund, Harghita.

Care este CUI-ul ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR este 14226670, iar numărul de la Registrul Comerțului este F19/459/2003.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIE FAMILIALA SANDOR

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii