AcasăBuzăuCLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU

Profil de firmă

CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU

CUI 14270659 · Buzău, Buzău · din 2001

📍 Daciei, Buzău

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA CLUB 22 A LUPTATORILOR IN REVOLUTIA DIN DECEMBRIE 1989 DE LA BUZAU

GRIGORE GHEORGHE ȘI GRIGORE GABRIELA - CABINETE ASOCIATE DE AVOCAT

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU
Sediu: Daciei, Buzău, Buzău
CUI: 14270659

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU
Unde este sediul CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU?

Sediul social al CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU este în Daciei, Buzău, Buzău.

Care este CUI-ul CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU?

CUI-ul (codul fiscal) al CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU este 14270659.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CLUB SPORTIV SAH ,, ROCADA''BUZAU

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii