AcasăGorjPAROHIA TURCENII DE SUS II

Profil de firmă

PAROHIA TURCENII DE SUS II

CUI 14448706 · Turceni, Gorj · din 2011

📍 Turceni, Turceni

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CASA DE CULTURA TURCENI

LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI

SPITALUL ORĂȘENESC TURCENI

FUNDATIA PRO EUROPA TURCENI

PAROHIA TURCENII SUS I

FUNDAȚIA " SFÂNTUL NICOLAE CRAIOVA " - FILIALA TURCENI

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PAROHIA TURCENII DE SUS II? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PAROHIA TURCENII DE SUS II
Sediu: Turceni, Turceni, Gorj
CUI: 14448706

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PAROHIA TURCENII DE SUS II
Unde este sediul PAROHIA TURCENII DE SUS II?

Sediul social al PAROHIA TURCENII DE SUS II este în Turceni, Turceni, Gorj.

Care este CUI-ul PAROHIA TURCENII DE SUS II?

CUI-ul (codul fiscal) al PAROHIA TURCENII DE SUS II este 14448706.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PAROHIA TURCENII DE SUS II

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii