AcasăTimișLAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

Profil de firmă

LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

CUI 14708334 · Reg. Com. JF35/161/2002 · TIMISOARA, Timiș · din 2002

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.JF35/161/2002

📍 Calea ARADULUI 15, TIMISOARA

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA
Sediu: Calea ARADULUI 15, TIMISOARA, Timiș
Nr. Reg. Com.: JF35/161/2002
CUI: 14708334

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA
Unde este sediul LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA?

Sediul social al LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA este în Calea ARADULUI 15, TIMISOARA, Timiș.

Care este CUI-ul LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA?

CUI-ul (codul fiscal) al LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA este 14708334, iar numărul de la Registrul Comerțului este JF35/161/2002.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LAZAR GHEORGHE ASOCIATIE FAMILIALA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii