AcasăArgeșDEMI JOB TRANS S.R.L.

Profil de firmă

DEMI JOB TRANS S.R.L.

CUI 15154113 · SRL · Reg. Com. J03/61/2003 · COSTESTI, Argeș · din 2012

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J03/61/2003

📍 Str. ALEXANDRIEI, COSTESTI

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DEMI JOB TRANS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DEMI JOB TRANS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ALEXANDRIEI, COSTESTI, Argeș
Nr. Reg. Com.: J03/61/2003
CUI: 15154113

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DEMI JOB TRANS S.R.L.
Unde este sediul DEMI JOB TRANS S.R.L.?

Sediul social al DEMI JOB TRANS S.R.L. este în Str. ALEXANDRIEI, COSTESTI, Argeș.

Care este CUI-ul DEMI JOB TRANS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al DEMI JOB TRANS S.R.L. este 15154113, iar numărul de la Registrul Comerțului este J03/61/2003.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DEMI JOB TRANS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii