AcasăBrașovSINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "

Profil de firmă

SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "

CUI 17909464 · Brașov, Brașov · din 2008

📍 Uranus 2, Brașov

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SINDICATUL JUDETEAN...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "
Sediu: Uranus 2, Brașov, Brașov
CUI: 17909464

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA "...
Unde este sediul SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "?

Sediul social al SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR " este în Uranus 2, Brașov, Brașov.

Care este CUI-ul SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "?

CUI-ul (codul fiscal) al SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR " este 17909464.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SINDICATUL JUDETEAN FAMILIA " CONSTRUCTOR "

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii