AcasăAlbaASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005

Profil de firmă

ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005

CUI 17944321 · Alba Iulia, Alba · din 2020

📍 Călărașilor 27, Alba Iulia

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA BICICLIM ALBA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005
Sediu: Călărașilor 27, Alba Iulia, Alba
CUI: 17944321

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005
Unde este sediul ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005?

Sediul social al ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005 este în Călărașilor 27, Alba Iulia, Alba.

Care este CUI-ul ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005 este 17944321.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA DE CARITATE HILFE 2005

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii