AcasăSălajCAR CERAMICA ZALAU

Profil de firmă

CAR CERAMICA ZALAU

CUI 18334186 · Zalău, Sălaj · din 2011

📍 Fabricii 1, Zalău

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA PAS CEMACON

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CAR CERAMICA ZALAU? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CAR CERAMICA ZALAU
Sediu: Fabricii 1, Zalău, Sălaj
CUI: 18334186

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CAR CERAMICA ZALAU
Unde este sediul CAR CERAMICA ZALAU?

Sediul social al CAR CERAMICA ZALAU este în Fabricii 1, Zalău, Sălaj.

Care este CUI-ul CAR CERAMICA ZALAU?

CUI-ul (codul fiscal) al CAR CERAMICA ZALAU este 18334186.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CAR CERAMICA ZALAU

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii