AcasăSuceavaASOCIAȚIA BUCOVINA FILM

Profil de firmă

ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM

CUI 18407210 · Suceava, Suceava · din 2006

📍 Grigore Alex. Ghica 8, Suceava

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM
Sediu: Grigore Alex. Ghica 8, Suceava, Suceava
CUI: 18407210

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM
Unde este sediul ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM?

Sediul social al ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM este în Grigore Alex. Ghica 8, Suceava, Suceava.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM este 18407210.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA BUCOVINA FILM

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii