AcasăMureșASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA

Profil de firmă

ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA

CUI 18437351 · Sighișoara, Mureș · din 2017

📍 Ilarie Chendi 20, Sighișoara

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA
Sediu: Ilarie Chendi 20, Sighișoara, Mureș
CUI: 18437351

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA
Unde este sediul ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA?

Sediul social al ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA este în Ilarie Chendi 20, Sighișoara, Mureș.

Care este CUI-ul ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA este 18437351.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA TURISTICA SIGHISOARA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii