AcasăBotoșaniASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"

Profil de firmă

ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"

CUI 18984367 · Dorohoi, Botoșani · din 2006

📍 Lt. Olinescu 2, Dorohoi

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CAR "EDUCATORUL"

SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" DOROHOI

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA "SPIRU...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"
Sediu: Lt. Olinescu 2, Dorohoi, Botoșani
CUI: 18984367

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"
Unde este sediul ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"?

Sediul social al ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006" este în Lt. Olinescu 2, Dorohoi, Botoșani.

Care este CUI-ul ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006" este 18984367.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA "SPIRU HARET-DOROHOI 2006"

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii