AcasăDODO COLOMAN PERSOANA FIZICA

Profil de firmă

DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA

CUI 19668486 · PF · Reg. Com. F08/209/2004 · din 2004

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F08/209/2004

📍 Sat Cata 146, Sat Cata, Comuna Cata

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA
Formă juridică: PF
Sediu: Sat Cata 146, Sat Cata, Comuna Cata
Nr. Reg. Com.: F08/209/2004
CUI: 19668486

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA
Unde este sediul DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA?

Sediul social al DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA este în Sat Cata 146, Sat Cata, Comuna Cata.

Care este CUI-ul DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA?

CUI-ul (codul fiscal) al DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA este 19668486, iar numărul de la Registrul Comerțului este F08/209/2004.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DODO COLOMAN PERSOANA FIZICA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii