AcasăSatu MareCABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA

Profil de firmă

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA

CUI 20091178 · Satu Mare, Satu Mare

📍 Str. Tudor Vladimirescu 2, Satu Mare

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

BIROU EXECUTOR JUDECĂTORESC DANCIU GHEORGHE - RADU

CABINET DE AVOCAT GITTINGER ORSOLYA

CABINET DE AVOCAT NISTOR DANA CRISTINA

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT ALDEA IULIANA

SUMLAS MARIANA - CABINET DE AVOCAT

DONCA JULIA KRISZTINA - CABINET DE AVOCAT

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CABINET INDIVIDUAL AVOCAT...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA
Sediu: Str. Tudor Vladimirescu 2, Satu Mare, Satu Mare
CUI: 20091178

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CABINET INDIVIDUAL AVOCAT...
Unde este sediul CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA?

Sediul social al CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA este în Str. Tudor Vladimirescu 2, Satu Mare, Satu Mare.

Care este CUI-ul CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA?

CUI-ul (codul fiscal) al CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA este 20091178.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAN-MIHAI ȘUTA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii