AcasăPrahovaCABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN

Profil de firmă

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN

CUI 20542820 · Ploiești, Prahova · din 2016

📍 Str. Praga 1, Ploiești

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR. RĂDUȚĂ EUGENIA

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL NEAGU M. MIHAELA-MARIA

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL STOICA N. AURELIA

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL BURGHELEA Ș. ANCA-DELIA

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL IONITA CONSTANTA

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL BURGHELEA IERONIM

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CABINET MEDICAL INDIVIDUAL...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN
Sediu: Str. Praga 1, Ploiești, Prahova
CUI: 20542820

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN
Unde este sediul CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN?

Sediul social al CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN este în Str. Praga 1, Ploiești, Prahova.

Care este CUI-ul CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN?

CUI-ul (codul fiscal) al CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN este 20542820.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CABINET MEDICAL INDIVIDUAL OPREA I. DAN

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii