AcasăOltASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C

Profil de firmă

ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C

CUI 20824171 · Slatina, Olt · din 2007

📍 Victoriei, Slatina

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

SOC.CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI CORNEL PEPENE - LAURENTIU VASILESCU & PARTENERI

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA DE PROPRIETARI...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C
Sediu: Victoriei, Slatina, Olt
CUI: 20824171

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C
Unde este sediul ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C?

Sediul social al ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C este în Victoriei, Slatina, Olt.

Care este CUI-ul ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C este 20824171.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA DE PROPRIETARI VICTORIEI 11 C

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii