AcasăGiurgiuCABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA

Profil de firmă

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA

CUI 21164189 · Giurgiu, Giurgiu · din 2022

📍 Bld. Mihai Viteazu, Giurgiu

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

PAVEL T. VIOREL - PERSOANĂ FIZICĂ

CABINET INDIVIDUAL DE AVOCATURA OPRIȘĂNESCU MIHAI PAUL

GOGONEAȚĂ S. STELIANA - REPREZENTANT FISCAL

MEDITATOR_STOCHECI G. ANTOANELA_PFA

C.M.I. STOYANOVA GALINA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CABINET INDIVIDUAL AVOCAT...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA
Sediu: Bld. Mihai Viteazu, Giurgiu, Giurgiu
CUI: 21164189

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CABINET INDIVIDUAL AVOCAT...
Unde este sediul CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA?

Sediul social al CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA este în Bld. Mihai Viteazu, Giurgiu, Giurgiu.

Care este CUI-ul CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA?

CUI-ul (codul fiscal) al CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA este 21164189.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CABINET INDIVIDUAL AVOCAT DAVID M. ANGELICA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii