AcasăNeamțCABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN

Profil de firmă

CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN

CUI 21176795 · Bodești, Neamț · din 2006

📍 Str. Bodești, Bodești

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CABINET STOMATOLOGIC BORDEIANU ANCA-BEATRICE

TOMESCU I. MIHAELA - ASISTENT IN BROKERAJ

CABINET INDIVIDUAL DE MEDICINĂ DENTARĂ DR. CALANCIA DIANA

CORLADE I. IRINA - EXPERT CONTABIL

IRIMIA C. CIPRIAN-VASILE-BIROU INDIVIDUAL CADASTRU SI TOPOGRAFIE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN
Sediu: Str. Bodești, Bodești, Neamț
CUI: 21176795

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN
Unde este sediul CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN?

Sediul social al CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN este în Str. Bodești, Bodești, Neamț.

Care este CUI-ul CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN?

CUI-ul (codul fiscal) al CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN este 21176795.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CABINET AVOCATURĂ TRIFESCU IULIAN

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii