AcasăArgeșCAEN 5630HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.

Profil de firmă

HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.

CUI 21254958 · SRL · Reg. Com. J2007000478035 · Pitești, Argeș · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2007000478035

📍 Str CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA 1, Pitești

CAEN 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

🏆 Vezi topul firmelor de baruri și alte activități de servire... din Argeș

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
5.320.383 lei
▲ 13,4% vs anul precedent
Rezultat net
486.070 lei
▲ 56,7% vs anul precedent
Marjă netă
9,1%
Angajați
23
▲ 15,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+13%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 5.320.383 lei, în creștere moderată (+13,4%) față de 2024.

Profitul net a fost de 486.070 lei, adică o marjă netă de 9,1% — peste mediana industriei (1,6%).

Echipa numără 23 angajați, iar fiecare generează în medie 231.321 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 5630, 7.663 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,12%.

Cifra de afaceri (lei)56k201665k201702018600k2020595k20212,6 mil20223,1 mil20234,7 mil20245,3 mil2025
Rezultat net (lei)-33k2016-21k2017-32k2018172k202028k2021360k2022467k2023310k2024486k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 5.320.383 lei 486.070 lei 9,1% 23 11.690.336 lei 2.889.245 lei 1.562.372 lei
2024 prescurtat 4.690.181 lei 310.094 lei 6,6% 20 3.324.487 lei 2.248.185 lei 1.076.302 lei
2023 prescurtat 3.144.166 lei 467.229 lei 14,9% 18 1.622.098 lei 855.890 lei 766.208 lei
2022 prescurtat 2.561.392 lei 360.263 lei 14,1% 11 626.922 lei 327.943 lei 298.979 lei
2021 prescurtat 594.601 lei 27.593 lei 4,6% 5 581.873 lei 643.157 lei -61.284 lei
2020 prescurtat 599.781 lei 172.495 lei 28,8% 11 347.775 lei 338.770 lei 9.005 lei
2018 prescurtat 0 lei -31.978 lei 0 9.704 lei 218.109 lei -208.405 lei
2017 standard 64.872 lei -20.615 lei -31,8% 1 10.321 lei 186.749 lei -176.428 lei
2016 standard 55.933 lei -33.463 lei -59,8% 2 14.168 lei 169.981 lei -155.813 lei
Industria: CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri71.752 lei205.513 lei 431.245 lei5.320.383 lei
Marjă netămediana industriei: 1,6% 9,1%

7.663 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AMREST COFFEE SRL București S1 198.608.961 lei ⚔️ duel #2 HH OPERATIONS S.R.L. București S1 57.671.850 lei ⚔️ duel #3 EXPRESION C & M SRL București S1 51.002.496 lei ⚔️ duel #4 HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL Argeș 37.997.195 lei ⚔️ duel #5 ARCADE CAFE SRL București S1 32.800.616 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

DIMION IMPEX 2006 SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~1.006 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (486.070 lei) către cei 23 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 231.321 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești HAPPY MARRIAGE DIAMOND &...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA 1, Pitești, Argeș
Nr. Reg. Com.: J2007000478035
CUI: 21254958

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.?

În 2025, HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.320.383 lei.

Ce profit a avut HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.?

În 2025, HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. a raportat un profit net de 486.070 lei.

Câți angajați are HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.?

HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. avea 23 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.?

Sediul social al HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. este în Str CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA 1, Pitești, Argeș.

Care este CUI-ul HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. este 21254958, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2007000478035.

Este HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii