AcasăHunedoaraASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG

Profil de firmă

ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG

CUI 21306500 · Hațeg, Hunedoara · din 2020

📍 Nicolae Titulescu 20, Hațeg

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG
Sediu: Nicolae Titulescu 20, Hațeg, Hunedoara
CUI: 21306500

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG
Unde este sediul ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG?

Sediul social al ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG este în Nicolae Titulescu 20, Hațeg, Hunedoara.

Care este CUI-ul ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG este 21306500.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA CLUB CRISTAL HATEG

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii