AcasăTimișCREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI

Profil de firmă

CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI

CUI 21671203 · Timișoara, Timiș · din 2007

📍 Str. Nicolae Andreescu 50, Timișoara

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CREȚESCU JEANNE MARIE...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI
Sediu: Str. Nicolae Andreescu 50, Timișoara, Timiș
CUI: 21671203

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT...
Unde este sediul CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI?

Sediul social al CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI este în Str. Nicolae Andreescu 50, Timișoara, Timiș.

Care este CUI-ul CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI?

CUI-ul (codul fiscal) al CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI este 21671203.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CREȚESCU JEANNE MARIE AGENT DE ASIGURĂRI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii