AcasăConstanțaCAEN 4615EIE FURNITURE AGENCY SRL

Profil de firmă

EIE FURNITURE AGENCY SRL

CUI 21679347 · SRL · Reg. Com. J2007001481131 · Constanța, Constanța · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2007001481131

📍 Str SUCEAVA 8, Constanța

CAEN 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

🏆 Vezi topul firmelor de intermedieri în comerțul cu mobilă,... din Constanța

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.268.244 lei
▼ 12,3% vs anul precedent
Rezultat net
627.032 lei
▼ 31,4% vs anul precedent
Marjă netă
49,4%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, EIE FURNITURE AGENCY SRL a realizat o cifră de afaceri de 1.268.244 lei, în scădere (-12,3%) față de 2024.

Profitul net a fost de 627.032 lei, adică o marjă netă de 49,4% — peste mediana industriei (6,6%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 1.268.244 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4615, 239 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,15%.

Cifra de afaceri (lei)290k2015381k2016419k2017529k2018710k2019856k20201,0 mil20211,2 mil20221,3 mil20231,4 mil20241,3 mil2025
Rezultat net (lei)200k2015179k2016288k2017274k2018336k2019515k2020672k2021819k2022874k2023914k2024627k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 1.268.244 lei 627.032 lei 49,4% 1 725.967 lei 94.514 lei 631.453 lei
2024 prescurtat 1.445.741 lei 913.544 lei 63,2% 1 1.017.694 lei 103.850 lei 913.844 lei
2023 prescurtat 1.299.818 lei 873.728 lei 67,2% 1 962.709 lei 88.681 lei 874.028 lei
2022 prescurtat 1.210.819 lei 818.952 lei 67,6% 1 844.659 lei 25.407 lei 819.252 lei
2021 prescurtat 1.007.303 lei 672.185 lei 66,7% 1 705.746 lei 33.261 lei 672.485 lei
2020 prescurtat 855.671 lei 514.840 lei 60,2% 1 603.395 lei 7.791 lei 595.604 lei
2019 prescurtat 710.186 lei 335.598 lei 47,3% 1 361.970 lei 26.072 lei 335.898 lei
2018 prescurtat 528.798 lei 273.726 lei 51,8% 1 323.422 lei 47.082 lei 276.340 lei
2017 prescurtat 419.142 lei 288.214 lei 68,8% 1 310.425 lei 19.597 lei 290.828 lei
2016 prescurtat 381.457 lei 178.696 lei 46,8% 1 198.591 lei 13.710 lei 184.881 lei
2015 prescurtat 289.558 lei 200.063 lei 69,1% 1 328.316 lei 71.426 lei 256.890 lei
Industria: CAEN 4615 — Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri110.017 lei327.284 lei 1.241.673 lei1.268.244 lei
Marjă netămediana industriei: 6,6% 49,4%

239 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LINEA MEX SRL București S2 182.238.791 lei ⚔️ duel #2 MEESENBURG ROMANIA SRL Mureș 71.098.923 lei ⚔️ duel #3 MAMBRICOLAJ S.A. București S6 60.491.566 lei ⚔️ duel #4 MULTI CASA MEX SRL București S2 48.890.284 lei ⚔️ duel #5 EUROOFFICE MEX SRL București S2 44.969.406 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

YILDIZLAR TRADING IMPEX SRL

ABC SOFTECH PRO S.R.L.

CONSART ENGINEERING, CONSTRUCTION, ARHITECTURE S.R.L.

KEVIN DISTRIBUTION S.R.L.

H CIMENT GLOBAL S.R.L.

ADERINA S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești EIE FURNITURE AGENCY SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

EIE FURNITURE AGENCY SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str SUCEAVA 8, Constanța, Constanța
Nr. Reg. Com.: J2007001481131
CUI: 21679347

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre EIE FURNITURE AGENCY SRL
Ce cifră de afaceri are EIE FURNITURE AGENCY SRL?

În 2025, EIE FURNITURE AGENCY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.268.244 lei.

Ce profit a avut EIE FURNITURE AGENCY SRL?

În 2025, EIE FURNITURE AGENCY SRL a raportat un profit net de 627.032 lei.

Câți angajați are EIE FURNITURE AGENCY SRL?

EIE FURNITURE AGENCY SRL avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul EIE FURNITURE AGENCY SRL?

Sediul social al EIE FURNITURE AGENCY SRL este în Str SUCEAVA 8, Constanța, Constanța.

Care este CUI-ul EIE FURNITURE AGENCY SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al EIE FURNITURE AGENCY SRL este 21679347, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2007001481131.

Este EIE FURNITURE AGENCY SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, EIE FURNITURE AGENCY SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru EIE FURNITURE AGENCY SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii