AcasăAlbaDAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ

Profil de firmă

DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ

CUI 22097789 · PF · Reg. Com. F01/528/2007 · Sat Muşca, Comuna Lupşa, Alba · din 2007

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F01/528/2007

📍 885, Sat Muşca, Comuna Lupşa

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ
Formă juridică: PF
Sediu: 885, Sat Muşca, Comuna Lupşa, Alba
Nr. Reg. Com.: F01/528/2007
CUI: 22097789

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ
Unde este sediul DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ?

Sediul social al DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ este în 885, Sat Muşca, Comuna Lupşa, Alba.

Care este CUI-ul DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ este 22097789, iar numărul de la Registrul Comerțului este F01/528/2007.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru DAVID EUGEN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii