AcasăTimișCĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI

Profil de firmă

CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI

CUI 22115656 · Timișoara, Timiș · din 2007

📍 Str. Viorelelor, Timișoara

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

NOVAC MARIANA ADRIANA AGENT DE ASIGURĂRI

PETCU MARIANA AGENT DE ASIGURARI

CIOBANU ALIN-MARCEL AGENT DE MARKETING

PÂRV FLORINA-VIORICA MEDIC INDEPENDENT

MARUSIAC AURICA AGENT DE MARKETING

CIUTEANU CORINA RAMONA AGENT DE MARKETING

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA ...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI
Sediu: Str. Viorelelor, Timișoara, Timiș
CUI: 22115656

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA ...
Unde este sediul CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI?

Sediul social al CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI este în Str. Viorelelor, Timișoara, Timiș.

Care este CUI-ul CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI?

CUI-ul (codul fiscal) al CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI este 22115656.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CĂRĂUȘU DIANA-GABRIELA AGENT DE ASIGURĂRI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii