AcasăROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL

Profil de firmă

ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL

CUI 22617270 · SRL · Reg. Com. J40/19857/2007 · din 2007

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/19857/2007

📍 SFÂNTA MARIA 59, Bucureşti Sectorul 1

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: SFÂNTA MARIA 59, Bucureşti Sectorul 1
Nr. Reg. Com.: J40/19857/2007
CUI: 22617270

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL
Unde este sediul ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL?

Sediul social al ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL este în SFÂNTA MARIA 59, Bucureşti Sectorul 1.

Care este CUI-ul ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL este 22617270, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/19857/2007.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ROPEKE INTERNATIONAL TRANSPORT SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii