AcasăBrăilaCAEN 4711SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU

Profil de firmă

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU

CUI 2277971 · SC · Reg. Com. C09/26/2005 · Bărăganul, Brăila

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.C09/26/2005

📍 Str. DOICEȘTI 78, Bărăganul

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Brăila

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-1.272 lei
Marjă netă
Angajați
A85/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Pierdere netă în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 1.272 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)n/a20152k20167k20178k20186k2019n/a2020n/a2021n/a2022n/a2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)-22k20151k201626720173k201871k2019-2k2020-1k2021-1k2022-1k202302024-1k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -1.272 lei 17.171 lei 0 lei 17.171 lei
2024 prescurtat 0 lei 17.173 lei 0 lei 17.173 lei
2023 prescurtat -1.270 lei 17.178 lei 0 lei 17.178 lei
2022 prescurtat -1.162 lei 19.248 lei 805 lei 18.443 lei
2021 prescurtat -1.162 lei 19.248 lei 805 lei 18.443 lei
2020 prescurtat -1.932 lei 19.605 lei 0 lei 19.605 lei
2019 prescurtat 6.400 lei 70.857 lei 1107,1% 92.394 lei 0 lei 92.394 lei
2018 prescurtat 7.600 lei 2.623 lei 34,5% 21.681 lei 144 lei 21.537 lei
2017 prescurtat 6.600 lei 267 lei 4,0% 18.915 lei 0 lei 18.915 lei
2016 prescurtat 1.800 lei 1.386 lei 77,0% 20.345 lei 311 lei 20.034 lei
2015 prescurtat -21.650 lei 1 19.844 lei 1.197 lei 18.647 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri111.374 lei295.540 lei 944.281 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2%

32.097 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SOCIETATE COOPERATIVA DE...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU
Formă juridică: SC
Sediu: Str. DOICEȘTI 78, Bărăganul, Brăila
Nr. Reg. Com.: C09/26/2005
CUI: 2277971

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SOCIETATE COOPERATIVA DE...
Ce profit a avut SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU?

În 2025, SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU a raportat o pierdere netă de 1.272 lei.

Unde este sediul SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU?

Sediul social al SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU este în Str. DOICEȘTI 78, Bărăganul, Brăila.

Care este CUI-ul SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU?

CUI-ul (codul fiscal) al SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU este 2277971, iar numărul de la Registrul Comerțului este C09/26/2005.

Este SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM BARAGANU

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii