AcasăNeamțCAEN 7022ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.

Profil de firmă

ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.

CUI 23187286 · SRL · Reg. Com. J27/202/2008 · PIATRA NEAMȚ, Neamț

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J27/202/2008

📍 Str. BUREBISTA 1B, PIATRA NEAMȚ

CAEN 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

🏆 Vezi topul firmelor de activități de consultanță pentru... din Neamț

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
0 lei
▲ 100,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 0 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)181k201512k201615k201743k201835k201960k202156k202213k2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)42k2015-19k2016-46k2017-2k2018-9k201958k202148k2022-78k2023-4k202402025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 0 lei 50.880 lei 17 lei 50.863 lei
2024 prescurtat -3.770 lei 54.320 lei 3.457 lei 50.863 lei
2023 prescurtat 13.000 lei -77.521 lei -596,3% 92.383 lei -5.250 lei 97.633 lei
2022 prescurtat 55.560 lei 47.583 lei 85,6% 184.882 lei 9.728 lei 175.154 lei
2021 standard 60.500 lei 58.115 lei 96,1% 148.645 lei 21.073 lei 127.572 lei
2019 standard 35.034 lei -9.098 lei -26,0% 92.899 lei 47.278 lei 45.621 lei
2018 standard 42.624 lei -2.232 lei -5,2% 1 124.853 lei 70.134 lei 54.719 lei
2017 standard 15.083 lei -46.369 lei -307,4% 1 169.872 lei 112.921 lei 56.951 lei
2016 prescurtat 11.825 lei -18.886 lei -159,7% 179.987 lei 76.668 lei 103.319 lei
2015 prescurtat 180.622 lei 42.186 lei 23,4% 0 229.121 lei 106.916 lei 122.205 lei
Industria: CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri46.819 lei142.868 lei 361.321 lei
Marjă netămediana industriei: 26,3%

10.497 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 HP INC ROMANIA SRL București S2 563.730.301 lei ⚔️ duel #2 ATTRIUS DEVELOPMENTS SRL Iași 292.623.371 lei ⚔️ duel #3 VIMETCO MANAGEMENT ROMANIA S.R.L. București S4 269.714.281 lei ⚔️ duel #4 CONECTYS SERV TELECOM SRL București S5 208.394.493 lei ⚔️ duel #5 DELOITTE CONSULTANTA SRL București S1 187.742.779 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ACTUAL BROKER BEST ACTION...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. BUREBISTA 1B, PIATRA NEAMȚ, Neamț
Nr. Reg. Com.: J27/202/2008
CUI: 23187286

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.
Ce profit a avut ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.?

În 2025, ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Unde este sediul ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.?

Sediul social al ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L. este în Str. BUREBISTA 1B, PIATRA NEAMȚ, Neamț.

Care este CUI-ul ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L. este 23187286, iar numărul de la Registrul Comerțului este J27/202/2008.

Este ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ACTUAL BROKER BEST ACTION ABBA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii