AcasăCovasnaALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ

Profil de firmă

ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ

CUI 23367317 · PF · Reg. Com. F14/60/2008 · Sat Tălişoara, Comuna Brăduţ, Covasna · din 2008

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F14/60/2008

📍 150, Sat Tălişoara, Comuna Brăduţ

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ
Formă juridică: PF
Sediu: 150, Sat Tălişoara, Comuna Brăduţ, Covasna
Nr. Reg. Com.: F14/60/2008
CUI: 23367317

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ
Unde este sediul ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ?

Sediul social al ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ este în 150, Sat Tălişoara, Comuna Brăduţ, Covasna.

Care este CUI-ul ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ este 23367317, iar numărul de la Registrul Comerțului este F14/60/2008.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ALBERT NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii