AcasăTeleormanCAEN 7022MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.

Profil de firmă

MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.

CUI 24265781 · SRL · Reg. Com. J40/13138/2008 · BRAGADIRU, Teleorman

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/13138/2008

📍 Str. DUNARII 99, BRAGADIRU

CAEN 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

🏆 Vezi topul firmelor de activități de consultanță pentru... din Teleorman

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.559.955 lei
▲ 223,1% vs anul precedent
Rezultat net
1.340.708 lei
▲ 247,2% vs anul precedent
Marjă netă
85,9%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+223%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 1.559.955 lei, în creștere puternică (+223,1%) față de 2024.

Profitul net a fost de 1.340.708 lei, adică o marjă netă de 85,9% — peste mediana industriei (26,3%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 1.559.955 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 7022, 10.497 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)222k201597k2016445k2019298k2021394k2022410k2023483k20241,6 mil2025
Rezultat net (lei)81k201537k2016228k2019170k2021295k2022278k2023386k20241,3 mil2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 1.559.955 lei 1.340.708 lei 85,9% 1 1.496.126 lei 141.687 lei 1.351.574 lei
2024 prescurtat 482.865 lei 386.202 lei 80,0% 1 422.751 lei 33.223 lei 386.663 lei
2023 prescurtat 410.429 lei 278.048 lei 67,7% 1 355.917 lei 74.752 lei 278.300 lei
2022 prescurtat 394.046 lei 294.967 lei 74,9% 1 532.808 lei 42.857 lei 487.086 lei
2021 prescurtat 298.179 lei 169.640 lei 56,9% 1 413.088 lei 48.464 lei 361.759 lei
2019 prescurtat 444.515 lei 227.650 lei 51,2% 2 842.574 lei 61.151 lei 778.558 lei
2016 prescurtat 97.227 lei 37.472 lei 38,5% 3 398.408 lei 81.692 lei 313.851 lei
2015 prescurtat 222.209 lei 80.542 lei 36,2% 3 455.500 lei 90.420 lei 362.215 lei
Industria: CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri46.819 lei142.868 lei 361.321 lei1.559.955 lei
Marjă netămediana industriei: 26,3% 85,9%

10.497 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 HP INC ROMANIA SRL București S2 563.730.301 lei ⚔️ duel #2 ATTRIUS DEVELOPMENTS SRL Iași 292.623.371 lei ⚔️ duel #3 VIMETCO MANAGEMENT ROMANIA S.R.L. București S4 269.714.281 lei ⚔️ duel #4 CONECTYS SERV TELECOM SRL București S5 208.394.493 lei ⚔️ duel #5 DELOITTE CONSULTANTA SRL București S1 187.742.779 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DUNARII 99, BRAGADIRU, Teleorman
Nr. Reg. Com.: J40/13138/2008
CUI: 24265781

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.?

În 2025, MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.559.955 lei.

Ce profit a avut MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.?

În 2025, MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. a raportat un profit net de 1.340.708 lei.

Câți angajați are MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.?

MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.?

Sediul social al MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. este în Str. DUNARII 99, BRAGADIRU, Teleorman.

Care este CUI-ul MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. este 24265781, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/13138/2008.

Este MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MAGNIFIQUE MEDIA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii