AcasăPrahovaCAEN 4110MOYANO ARHITECTURA S.R.L.

Profil de firmă

MOYANO ARHITECTURA S.R.L.

CUI 24546876 · SRL · Reg. Com. J29/2715/2008 · Comarnic, Prahova · din 2012

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J29/2715/2008

📍 Str. GHIOSESTI 305, Comarnic

CAEN 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

🏆 Vezi topul firmelor de dezvoltare (promovare) imobiliară din Prahova

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
840 lei
Marjă netă
Angajați
E26/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără bilanț depus după 2017 — informație limitată.

✓ Profit net în 2017.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Profitul net a fost de 840 lei.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Rezultat net (lei)020158402017
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2017 prescurtat 840 lei 338 lei 19.150 lei -18.812 lei
2015 prescurtat 0 lei 421 lei 20.073 lei -19.652 lei
Industria: CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară · 2017
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri38.950 lei237.793 lei 1.610.501 lei
Marjă netămediana industriei: 11,5%

2.193 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CTP INVEST BUCHAREST SRL Ilfov 681.664.144 lei ⚔️ duel #2 WAREHOUSES DE PAUW ROMANIA S.R.L. București S2 554.875.785 lei ⚔️ duel #3 NOR RESIDENTIAL SOLUTIONS S.R.L. București S2 353.650.534 lei ⚔️ duel #4 DVD RESIDENTIAL IMOBILIARE SRL București S2 207.057.111 lei ⚔️ duel #5 MACO CONSTRUCT SRL Mureș 196.997.230 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MOYANO ARHITECTURA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MOYANO ARHITECTURA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. GHIOSESTI 305, Comarnic, Prahova
Nr. Reg. Com.: J29/2715/2008
CUI: 24546876

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MOYANO ARHITECTURA S.R.L.
Ce profit a avut MOYANO ARHITECTURA S.R.L.?

În 2017, MOYANO ARHITECTURA S.R.L. a raportat un profit net de 840 lei.

Unde este sediul MOYANO ARHITECTURA S.R.L.?

Sediul social al MOYANO ARHITECTURA S.R.L. este în Str. GHIOSESTI 305, Comarnic, Prahova.

Care este CUI-ul MOYANO ARHITECTURA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MOYANO ARHITECTURA S.R.L. este 24546876, iar numărul de la Registrul Comerțului este J29/2715/2008.

Este MOYANO ARHITECTURA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MOYANO ARHITECTURA S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MOYANO ARHITECTURA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii