AcasăIlfovCAEN 4120NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.

Profil de firmă

NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.

CUI 24752850 · SRL · Reg. Com. J40/19386/2008 · Afumați, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/19386/2008

📍 Șos. PETRACHIOAIA 158/13, Afumați

CAEN 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de construcții a clădirilor... din Ilfov

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.005.933 lei
▼ 26,8% vs anul precedent
Rezultat net
1.891.315 lei
▲ 1241,1% vs anul precedent
Marjă netă
188,0%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
B66/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (81%).

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-27%).

• Fără bilanț depus după 2021 — informație limitată.

✓ Profit net în 2021.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2021, NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 1.005.933 lei, în scădere (-26,8%) față de 2020.

Profitul net a fost de 1.891.315 lei, adică o marjă netă de 188,0% — peste mediana industriei (13,9%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 502.966 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 81% din active.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4120, 30.857 firme active).

Cifra de afaceri (lei)664k2015408k2016304k2017585k20182,4 mil20191,4 mil20201,0 mil2021
Rezultat net (lei)66k2015-271k201688k2017-245k2018478k2019-166k20201,9 mil2021
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2021 prescurtat 1.005.933 lei 1.891.315 lei 188,0% 2 5.324.648 lei 4.292.381 lei 1.032.267 lei
2020 prescurtat 1.374.895 lei -165.749 lei -12,1% 2 6.595.388 lei 7.454.437 lei -859.049 lei
2019 prescurtat 2.378.448 lei 478.059 lei 20,1% 3 6.631.429 lei 7.314.529 lei -683.100 lei
2018 prescurtat 585.429 lei -244.683 lei -41,8% 3 6.167.315 lei 7.328.474 lei -1.161.159 lei
2017 prescurtat 303.912 lei 87.687 lei 28,9% 2 4.560.474 lei 5.476.950 lei -916.476 lei
2016 prescurtat 407.941 lei -270.511 lei -66,3% 3 3.389.128 lei 4.433.491 lei -1.044.363 lei
2015 prescurtat 663.750 lei 65.898 lei 9,9% 2 2.962.777 lei 3.736.629 lei -773.852 lei
Industria: CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · 2021
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri68.220 lei232.279 lei 806.113 lei1.005.933 lei
Marjă netămediana industriei: 13,9% 188,0%

30.857 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 STRABAG SRL București S5 1.757.040.776 lei ⚔️ duel #2 BOG 'ART SRL București S1 1.137.446.195 lei ⚔️ duel #3 CON-A OPERATIONS S.R.L. Sibiu 700.973.131 lei ⚔️ duel #4 FRASINUL SRL Bistrița-Năsăud 695.541.590 lei ⚔️ duel #5 DESA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L. Ilfov 663.713.252 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

EL DEMERY INDUSTRIA LEMNULUI SI A METALELOR SRL CAIRO - SUCURSALA BUCURESTI

ASTROFIX SRL

EVLANDIA NAVY S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Șos. PETRACHIOAIA 158/13, Afumați, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J40/19386/2008
CUI: 24752850

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.
Ce cifră de afaceri are NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.?

În 2021, NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.005.933 lei.

Ce profit a avut NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.?

În 2021, NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. a raportat un profit net de 1.891.315 lei.

Câți angajați are NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.?

NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2021.

Unde este sediul NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.?

Sediul social al NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. este în Șos. PETRACHIOAIA 158/13, Afumați, Ilfov.

Care este CUI-ul NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. este 24752850, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/19386/2008.

Este NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii