AcasăBihorCAEN 4621VET MAG & KER S.R.L.

Profil de firmă

VET MAG & KER S.R.L.

CUI 25022527 · SRL · Reg. Com. J05/112/2009 · Marghita, Bihor

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J05/112/2009

📍 Str. HORIA 15, Marghita

CAEN 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al cerealelor,... din Bihor

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.699 lei
Rezultat net
-580.449 lei
▼ 1150,0% vs anul precedent
Marjă netă
-34164,2%
Angajați
0
▼ 100,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, VET MAG & KER S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 1.699 lei.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 580.449 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)471k201573k201658k201733k201830k20193k2020136k202113k202234k2023020242k2025
Rezultat net (lei)35k201519k20162k20172k201823k201910k202026k20212k2022-473k2023-46k2024-580k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 1.699 lei -580.449 lei -34164,2% 0 819.374 lei 1.465.375 lei -646.001 lei
2024 prescurtat 0 lei -46.435 lei 1 1.387.446 lei 1.452.998 lei -65.552 lei
2023 prescurtat 34.334 lei -473.291 lei -1378,5% 2 1.429.678 lei 1.448.795 lei -19.117 lei
2022 prescurtat 13.390 lei 1.701 lei 12,7% 0 1.868.974 lei 1.414.800 lei 454.174 lei
2021 prescurtat 136.102 lei 25.875 lei 19,0% 0 1.875.732 lei 1.423.259 lei 452.473 lei
2020 prescurtat 2.739 lei 9.686 lei 353,6% 0 1.949.138 lei 1.522.540 lei 426.598 lei
2019 prescurtat 30.073 lei 22.583 lei 75,1% 0 2.102.677 lei 1.685.765 lei 416.912 lei
2018 prescurtat 32.828 lei 2.098 lei 6,4% 0 2.302.546 lei 1.908.217 lei 394.329 lei
2017 prescurtat 57.934 lei 2.011 lei 3,5% 0 2.290.907 lei 1.898.676 lei 392.231 lei
2016 prescurtat 72.690 lei 19.450 lei 26,8% 0 2.305.577 lei 2.215.358 lei 90.219 lei
2015 prescurtat 471.187 lei 35.172 lei 7,5% 2.303.518 lei 2.232.749 lei 70.769 lei
Industria: CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri282.132 lei1.957.880 lei 10.229.587 lei1.699 lei
Marjă netămediana industriei: 1,5% -34164,2%

1.471 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CARGILL AGRICULTURA SRL București S1 3.984.001.656 lei ⚔️ duel #2 AMEROPA GRAINS SA Constanța 3.491.731.336 lei ⚔️ duel #3 VITERRA ROMANIA S.R.L. București S2 2.425.605.921 lei ⚔️ duel #4 ADM ROMANIA TRADING S.R.L. București S2 2.373.847.782 lei ⚔️ duel #5 COFCO INTERNATIONAL ROMANIA SRL București S2 2.301.729.081 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești VET MAG & KER S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

VET MAG & KER S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. HORIA 15, Marghita, Bihor
Nr. Reg. Com.: J05/112/2009
CUI: 25022527

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre VET MAG & KER S.R.L.
Ce cifră de afaceri are VET MAG & KER S.R.L.?

În 2025, VET MAG & KER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.699 lei.

Ce profit a avut VET MAG & KER S.R.L.?

În 2025, VET MAG & KER S.R.L. a raportat o pierdere netă de 580.449 lei.

Unde este sediul VET MAG & KER S.R.L.?

Sediul social al VET MAG & KER S.R.L. este în Str. HORIA 15, Marghita, Bihor.

Care este CUI-ul VET MAG & KER S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al VET MAG & KER S.R.L. este 25022527, iar numărul de la Registrul Comerțului este J05/112/2009.

Este VET MAG & KER S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, VET MAG & KER S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru VET MAG & KER S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii