AcasăAradMALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.

Profil de firmă

MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.

CUI 25842640 · SRL · Reg. Com. J02/801/2009 · ARAD, Arad · din 2013

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J02/801/2009

📍 Calea AUREL VLAICU, ARAD

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

SIPOS S.R.L.

CONTA SERVICE S.R.L.

UNIC FEMINA SA

VBN VASTGOED ROMANIA S.R.L.

DARCHIM IMPORT-EXPORT SRL

SIND WEST PETROM S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Calea AUREL VLAICU, ARAD, Arad
Nr. Reg. Com.: J02/801/2009
CUI: 25842640

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.
Unde este sediul MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.?

Sediul social al MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L. este în Calea AUREL VLAICU, ARAD, Arad.

Care este CUI-ul MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L. este 25842640, iar numărul de la Registrul Comerțului este J02/801/2009.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MALEX SCHELLING COMPANY S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii