AcasăIlfovASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU

Profil de firmă

ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU

CUI 2604836 · SNAGOV, Ilfov · din 1992

📍 SNAGOV, SNAGOV

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

MASLINA VERONICA - INDEPENDENT

MARIN IVAN - INDEPENDENT

DUMITRU CONSTANTIN INDEPENDENT

OPREA LAURENTIU-AS.FAM.

AGRICOLA - AGROMARCATUR

LIBERTATEA SNAGOV - SOC.AGRICOLA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU
Sediu: SNAGOV, SNAGOV, Ilfov
CUI: 2604836

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU
Unde este sediul ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU?

Sediul social al ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU este în SNAGOV, SNAGOV, Ilfov.

Care este CUI-ul ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU este 2604836.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA FAMILIALA OPREA DUMITRU

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii