AcasăClujASOCIATIA CULTURALA ARANYESO

Profil de firmă

ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO

CUI 27575663 · Dej, Cluj · din 2019

📍 Mihail Kogălniceanu 13, Dej

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO
Sediu: Mihail Kogălniceanu 13, Dej, Cluj
CUI: 27575663

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO
Unde este sediul ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO?

Sediul social al ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO este în Mihail Kogălniceanu 13, Dej, Cluj.

Care este CUI-ul ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO este 27575663.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA CULTURALA ARANYESO

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii