AcasăCălărașiCAEN 161AGRICULTURA GEPO SRL

Profil de firmă

AGRICULTURA GEPO SRL

CUI 27731533 · SRL · Reg. Com. J2010000438518 · Independența, Călărași · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2010000438518

CAEN 161 Activități auxiliare pentru producția vegetală

🏆 Vezi topul firmelor de activități auxiliare pentru... din Călărași

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
2.154.446 lei
▲ 41,6% vs anul precedent
Rezultat net
23.487 lei
▲ 212,6% vs anul precedent
Marjă netă
1,1%
Angajați
B79/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (100%).

• Fără bilanț depus după 2023 — informație limitată.

✓ Profit net în 2023.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+42%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2023, AGRICULTURA GEPO SRL a realizat o cifră de afaceri de 2.154.446 lei, în creștere puternică (+41,6%) față de 2022.

Profitul net a fost de 23.487 lei, adică o marjă netă de 1,1% — sub mediana industriei (5,5%).

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 100% din active.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 161, 1.073 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,06%.

Cifra de afaceri (lei)1,5 mil20222,2 mil2023
Rezultat net (lei)-21k202223k2023
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2023 prescurtat 2.154.446 lei 23.487 lei 1,1% 1.839.890 lei 1.837.062 lei 2.828 lei
2022 prescurtat 1.521.530 lei -20.859 lei -1,4% 904.910 lei 925.569 lei -20.659 lei
Industria: CAEN 161 — Activități auxiliare pentru producția vegetală · 2023
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri82.337 lei337.520 lei 1.249.533 lei2.154.446 lei
Marjă netămediana industriei: 5,5% 1,1%

1.073 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AGRONOR SRL Satu Mare 59.697.817 lei ⚔️ duel #2 MASCHINENRING SRL Caraș-Severin 50.389.511 lei ⚔️ duel #3 V & G OIL 2002 SRL Vrancea 41.704.884 lei ⚔️ duel #4 FERMIER ÎN ȚARA MEA COOPERATIVA AGRICOLĂ București S1 41.347.063 lei ⚔️ duel #5 TAR FARMING SERVICE S.R.L. Arad 40.945.153 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești AGRICULTURA GEPO SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

AGRICULTURA GEPO SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: , Independența, Călărași
Nr. Reg. Com.: J2010000438518
CUI: 27731533

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre AGRICULTURA GEPO SRL
Ce cifră de afaceri are AGRICULTURA GEPO SRL?

În 2023, AGRICULTURA GEPO SRL a avut o cifră de afaceri de 2.154.446 lei.

Ce profit a avut AGRICULTURA GEPO SRL?

În 2023, AGRICULTURA GEPO SRL a raportat un profit net de 23.487 lei.

Unde este sediul AGRICULTURA GEPO SRL?

Sediul social al AGRICULTURA GEPO SRL este în Independența, Călărași.

Care este CUI-ul AGRICULTURA GEPO SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al AGRICULTURA GEPO SRL este 27731533, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2010000438518.

Este AGRICULTURA GEPO SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, AGRICULTURA GEPO SRL are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru AGRICULTURA GEPO SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii