AcasăBuzăuCAEN 8001PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL

Profil de firmă

PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL

CUI 27946109 · SRL · Reg. Com. J2011000056100 · Râmnicu Sărat, Buzău · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2011000056100

📍 Str NICOLAE BĂLCESCU 1, Râmnicu Sărat

CAEN 8001

🏆 Vezi topul firmelor de caen 8001 din Buzău

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.918.939 lei
▲ 0,8% vs anul precedent
Rezultat net
6.801 lei
▼ 73,1% vs anul precedent
Marjă netă
0,4%
Angajați
36
▼ 7,7% vs anul precedent
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (89%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL a realizat o cifră de afaceri de 1.918.939 lei, aproximativ la nivelul anului 2024.

Profitul net a fost de 6.801 lei, adică o marjă netă de 0,4% — sub mediana industriei (7,6%).

Echipa numără 36 angajați, iar fiecare generează în medie 53.304 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 89% din active.

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,04%.

Cifra de afaceri (lei)643k2015378k2016500k2017433k2018484k2019524k2020759k20211,0 mil20221,4 mil20231,9 mil20241,9 mil2025
Rezultat net (lei)36k2015-22k201633k20178k2018-53k20192k202023k202117k202224k202325k20247k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 1.918.939 lei 6.801 lei 0,4% 36 473.274 lei 419.067 lei 54.207 lei
2024 standard 1.904.366 lei 25.321 lei 1,3% 39 479.472 lei 419.406 lei 60.066 lei
2023 standard 1.376.077 lei 23.583 lei 1,7% 39 318.452 lei 270.639 lei 47.813 lei
2022 standard 1.005.647 lei 17.148 lei 1,7% 29 150.382 lei 117.578 lei 32.804 lei
2021 standard 759.299 lei 22.739 lei 3,0% 21 126.838 lei 99.813 lei 27.025 lei
2020 standard 524.063 lei 1.606 lei 0,3% 18 65.169 lei 60.081 lei 5.088 lei
2019 standard 484.211 lei -53.151 lei -11,0% 15 65.273 lei 61.791 lei 3.482 lei
2018 standard 432.527 lei 7.565 lei 1,7% 15 143.794 lei 83.379 lei 60.415 lei
2017 standard 500.454 lei 32.760 lei 6,5% 19 128.365 lei 70.056 lei 58.309 lei
2016 standard 378.108 lei -21.843 lei -5,8% 22 64.444 lei 38.895 lei 25.549 lei
2015 prescurtat 643.287 lei 35.773 lei 5,6% 36 176.506 lei 113.201 lei 63.305 lei
Industria: CAEN 8001 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri420.605 lei2.050.480 lei 6.556.756 lei1.918.939 lei
Marjă netămediana industriei: 7,6% 0,4%

561 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CIT ONE S.A. București S6 349.087.641 lei ⚔️ duel #2 SSG SELECT SOLUTIONS SRL Ilfov 282.070.466 lei ⚔️ duel #3 CIVITAS P.S.G. S.A. Dolj 201.764.823 lei ⚔️ duel #4 TETRA SISTEMS GUARD SRL București S2 198.375.186 lei ⚔️ duel #5 SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL București S1 154.955.196 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~9 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (6.801 lei) către cei 36 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 53.304 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str NICOLAE BĂLCESCU 1, Râmnicu Sărat, Buzău
Nr. Reg. Com.: J2011000056100
CUI: 27946109

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL
Ce cifră de afaceri are PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL?

În 2025, PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.918.939 lei.

Ce profit a avut PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL?

În 2025, PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL a raportat un profit net de 6.801 lei.

Câți angajați are PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL?

PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL avea 36 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL?

Sediul social al PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL este în Str NICOLAE BĂLCESCU 1, Râmnicu Sărat, Buzău.

Care este CUI-ul PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL este 27946109, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2011000056100.

Este PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PAZA SI PROTECTIE FORSE SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii