AcasăIlfovCAEN 4711ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.

Profil de firmă

ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.

CUI 28170595 · SRL · Reg. Com. J23/653/2011 · GLINA, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J23/653/2011

📍 Str. LIBERTĂȚII 326B, GLINA

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Ilfov

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
856.871 lei
▼ 11,4% vs anul precedent
Rezultat net
65.641 lei
▲ 470,7% vs anul precedent
Marjă netă
7,7%
Angajați
4
▲ 0,0% vs anul precedent
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (90%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 856.871 lei, în scădere (-11,4%) față de 2024.

Profitul net a fost de 65.641 lei, adică o marjă netă de 7,7% — peste mediana industriei (2,2%).

Echipa numără 4 angajați, iar fiecare generează în medie 214.218 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 90% din active.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4711, 32.097 firme active).

Cifra de afaceri (lei)217k2016192k2017131k2018298k2022317k2023967k2024857k2025
Rezultat net (lei)9192016-14k2017-13k20182k202234k202312k202466k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 856.871 lei 65.641 lei 7,7% 4 880.129 lei 793.570 lei 86.559 lei
2024 prescurtat 967.031 lei 11.501 lei 1,2% 4 360.539 lei 339.621 lei 20.918 lei
2023 prescurtat 317.098 lei 33.667 lei 10,6% 3 409.194 lei 399.777 lei 9.417 lei
2022 prescurtat 297.560 lei 2.196 lei 0,7% 2 281.594 lei 305.843 lei -24.249 lei
2018 prescurtat 130.900 lei -13.165 lei -10,1% 2 194.822 lei 207.787 lei -12.965 lei
2017 standard 191.613 lei -13.613 lei -7,1% 4 285.836 lei 301.408 lei -15.572 lei
2016 standard 216.896 lei 919 lei 0,4% 4 196.800 lei 197.840 lei -1.040 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri111.374 lei295.540 lei 944.281 lei856.871 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2% 7,7%

32.097 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~781 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (65.641 lei) către cei 4 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 214.218 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. LIBERTĂȚII 326B, GLINA, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J23/653/2011
CUI: 28170595

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.?

În 2025, ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 856.871 lei.

Ce profit a avut ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.?

În 2025, ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. a raportat un profit net de 65.641 lei.

Câți angajați are ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.?

ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. avea 4 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.?

Sediul social al ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. este în Str. LIBERTĂȚII 326B, GLINA, Ilfov.

Care este CUI-ul ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. este 28170595, iar numărul de la Registrul Comerțului este J23/653/2011.

Este ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ELA SI DANY EXCLUSIV S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii