AcasăClujPARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR

Profil de firmă

PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR

CUI 30228753 · Cluj-Napoca, Cluj · din 2012

📍 1 Mai 1-3, Cluj-Napoca

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

CAR CARBOCHIM IFN

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PARACLISUL SFINTII...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR
Sediu: 1 Mai 1-3, Cluj-Napoca, Cluj
CUI: 30228753

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PARACLISUL SFINTII MUCENICI...
Unde este sediul PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR?

Sediul social al PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR este în 1 Mai 1-3, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR?

CUI-ul (codul fiscal) al PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR este 30228753.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PARACLISUL SFINTII MUCENICI MINA SI VICTOR

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii