AcasăSuceavaCAEN 4777BIJUTERII CU DOR S.R.L.

Profil de firmă

BIJUTERII CU DOR S.R.L.

CUI 30718453 · SRL · Reg. Com. J2012000845332 · Broșteni, Suceava

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2012000845332

📍 Str G.T. KIRILEANU G12, Broșteni

CAEN 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul al ceasurilor și... din Suceava

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-11.702 lei
Marjă netă
Angajați
1
E21/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 11.702 lei în 2025.

Echipa numără 1 angajați.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)55k201541k201619k2017n/a2018n/a2019n/a2020n/a2021n/a2022n/a2023n/a2024n/a2025
Rezultat net (lei)2k2015-13k2016-2k2017-15k2018-32k2019-27k202002021020220202302024-12k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat -11.702 lei 1 24.222 lei 147.428 lei -119.206 lei
2024 prescurtat 0 lei 19.571 lei 131.075 lei -107.504 lei
2023 prescurtat 0 lei 19.571 lei 131.075 lei -107.504 lei
2022 prescurtat 0 lei 19.571 lei 131.075 lei -107.504 lei
2021 prescurtat 0 lei 19.571 lei 131.075 lei -107.504 lei
2020 prescurtat -26.821 lei 1 19.571 lei 131.075 lei -107.504 lei
2019 prescurtat -32.250 lei 1 19.723 lei 104.406 lei -80.683 lei
2018 prescurtat -15.475 lei 1 19.289 lei 71.722 lei -48.433 lei
2017 prescurtat 18.702 lei -2.310 lei -12,4% 2 21.097 lei 58.055 lei -32.958 lei
2016 prescurtat 40.620 lei -12.566 lei -30,9% 2 26.141 lei 60.790 lei -30.649 lei
2015 prescurtat 55.070 lei 2.247 lei 4,1% 2 22.468 lei 44.550 lei -18.082 lei
Industria: CAEN 4777 — Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri138.485 lei349.096 lei 1.128.617 lei
Marjă netămediana industriei: 6,3%

846 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 B & B COLLECTION SRL București S1 628.753.134 lei ⚔️ duel #2 TEILOR S.R.L. Argeș 378.891.100 lei ⚔️ duel #3 PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL București S6 130.495.446 lei ⚔️ duel #4 MAGNOR SHOP S.R.L. București S1 104.034.105 lei ⚔️ duel #5 CHRONOLINK SRL București S5 84.567.178 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BIJUTERII CU DOR S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BIJUTERII CU DOR S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str G.T. KIRILEANU G12, Broșteni, Suceava
Nr. Reg. Com.: J2012000845332
CUI: 30718453

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BIJUTERII CU DOR S.R.L.
Ce profit a avut BIJUTERII CU DOR S.R.L.?

În 2025, BIJUTERII CU DOR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 11.702 lei.

Câți angajați are BIJUTERII CU DOR S.R.L.?

BIJUTERII CU DOR S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul BIJUTERII CU DOR S.R.L.?

Sediul social al BIJUTERII CU DOR S.R.L. este în Str G.T. KIRILEANU G12, Broșteni, Suceava.

Care este CUI-ul BIJUTERII CU DOR S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BIJUTERII CU DOR S.R.L. este 30718453, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2012000845332.

Este BIJUTERII CU DOR S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BIJUTERII CU DOR S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BIJUTERII CU DOR S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii