AcasăBotoșaniCAEN 150SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ

Profil de firmă

SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ

CUI 31353118 · CA · Reg. Com. C7/12/2013 · Mitoc, Botoșani

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.C7/12/2013

📍 Str. PRINCIPALĂ 83, Mitoc

CAEN 150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

🏆 Vezi topul firmelor de activități în ferme mixte (cultura... din Botoșani

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
-3.780 lei
▼ 1475,0% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
E3/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2018.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

• Fără bilanț depus după 2018 — informație limitată.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Firma a înregistrat o pierdere netă de 3.780 lei în 2018.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Rezultat net (lei)3k2015-7k2016-2402017-4k2018
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2018 prescurtat -3.780 lei 5.419 lei 7.700 lei -2.281 lei
2017 prescurtat -240 lei 5.699 lei 4.200 lei 1.499 lei
2016 prescurtat -7.472 lei 5.939 lei 4.200 lei 1.739 lei
2015 prescurtat 3.356 lei 0 12.711 lei 3.500 lei 9.211 lei
Industria: CAEN 150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea... · 2018
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri55.804 lei300.285 lei 1.268.529 lei
Marjă netămediana industriei: 10,5%

945 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 INTERAGROALIMENT SRL Bacău 330.635.374 lei ⚔️ duel #2 TOLIL COMPANY SRL Constanța 146.265.877 lei ⚔️ duel #3 AGROSERV MĂRIUȚA S.A. Ialomița 108.987.247 lei ⚔️ duel #4 SOBIS SOLUTIONS SRL Sibiu 92.439.400 lei ⚔️ duel #5 VIS CAMPI SRL Buzău 74.907.644 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SEIROMBOVISLACT...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ
Formă juridică: CA
Sediu: Str. PRINCIPALĂ 83, Mitoc, Botoșani
Nr. Reg. Com.: C7/12/2013
CUI: 31353118

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ
Ce profit a avut SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ?

În 2018, SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o pierdere netă de 3.780 lei.

Unde este sediul SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ?

Sediul social al SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ este în Str. PRINCIPALĂ 83, Mitoc, Botoșani.

Care este CUI-ul SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ este 31353118, iar numărul de la Registrul Comerțului este C7/12/2013.

Este SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SEIROMBOVISLACT COOPERATIVA AGRICOLĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii